Kodėl verta rinktis nuotolinį mokymąsi?

Kas yra nuotolinis mokymas?

Nuotolinis mokymas – tai mokymosi forma, kuomet Jūs savarankiškai studijuojate internete pateiktą medžiagą ir konsultuojatės su kuruojančiu dėstytoju. Mokymosi procese dėstytojas atlieka patarėjo-pagalbininko vaidmenį, padėdamas Jums atsakyti į iškilusius klausimus.

Kokie yra nuotolinio mokymo privalumai?

Pagrindinis nuotolinio mokymo privalumas, lyginant su mokymais klasėje yra patogumas. Tai reiškia, kad mokantis nuotoliniu būdu Jums:

  • nebūtina laukti, kol susirinks grupė;
  • nereikia skubėti po darbo ar anksti keltis ryte, bijant pavėluoti į užsiėmimą;
  • nereikia rūpintis dėl praleidžiamų užsiėmimų, atsiradus svarbiems reikalams ar susirgus.

Mokantis nuotoliniu būdu viskas yra Jūsų rankose, tad galite kontroliuoti visą mokymosi procesą. Mokymosi pradžios ir pabaigos data, užsiėmimų laikas, medžiagos analizei skiriamų valandų skaičius per dieną priklauso nuo Jūsų galimybių, poreikių ir nuotaikos.
Svarbus privalumas yra asmeninis dėstytojo dėmesys kiekvienam besimokančiajam. Tokiu būdu nuotoliniai mokymai  įgyja individualaus mokymo bruožų, kas dar labiau padidina mokymosi kokybę.
Ne mažiau svarbu yra ir tai, kad pažangių technologijų panaudojimas leidžia Jums mokytis gerokai žemesne kaina.
Mokantis nuotoliniu būdu mokymas tampa prieinamesnis, nes tampa nebesvarbus atstumas iki mokymosi vietos. Mokytis Jūs galite tiesiai iš namų, darbo vietos ar užsienyje, išvengdami transporto išlaidų ar nesušlapdami lauke lyjant lietui.

Kaip vyksta mokymasis nuotoliniu būdu?

  • Registracija. Norėdami mokytis nuotoliniu būdu pirmiausia turite užsiregistruoti telefonu 8 677 83374 arba el. paštu info@mokymaipro.lt. Gavę asmeninį prisijungimo vardą ir slaptažodį, Jūs galėsite prisijungti prie nuotolinio mokymo platformos.
  • Mokymasis. Nuotolinių mokymų puslapyje medžiaga yra pateikiama kaip tekstas ir atskiruose failuose, kuriuos savo patogumui galite parsisiųsti į kompiuterį ir atsispausdinti. Nagrinėjant medžiagą ir iškilus klausimams, visada galite kreiptis į dėstytoją elektroniniu paštu ar rašyti žinutes forumuose.
  • Rezultatas. Mokymosi kokybei užtikrinti, mokymų eigoje yra siūloma atlikti žinių vertinimo testus, išspręsti praktinius uždavinius. Vertinimo tikslas yra padėti Jums užtvirtinti įgytas žinias ir išmokti jas pritaikyti praktikoje. Pabaigę mokymus Jūs gaunate pažymėjimą, kuris yra identiškas pažymėjimui, išduodamam mokymų klasėje atveju.

Turinčius papildomų klausimų ar pasiūlymų dėl nuotolinio mokymo, kviečiame kreiptis telefonu   8 677 83374  arba el. paštu  info@mokymaipro.lt arba Skype mokymaipro.